r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Music Tag 2.04

Strona główna Windows Multimedia Katalogowanie zasobów multimedialnych
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Music Tag to niewielka aplikacja pomocna podczas porządkowania zbiorów muzyki na naszym komputerze. Umożliwia ona szybkie i w pełni automatyczne uzupełnienie różnych informacji o każdym z utworów, a także pobranie okładki dla każdego z nich.

Galeria programu

Program identyfikuje każdy z wczytanych przez użytkownika plików dźwiękowych z użyciem zaawansowanej technologii, pozwalającej na rozpoznanie nawet mniej popularnych piosenek. Po zakończeniu tego procesu Music Tag pobiera informacje o poszczególnych utworach z liczącej ponad 35 milionów pozycji bazy i zapisuje je w każdym z plików. Wśród danych uzupełnianych przez aplikację znajdziemy m.in. tytuł piosenki, jej wykonawcę, nazwę albumu, typ muzyki, datę powstania, numer ścieżki i płyty oraz okładkę. Informacje tekstowe mogą być przez użytkownika modyfikowane. Podobnie w przypadku okładki aplikacja daje użytkownikowi możliwość wyboru jednej z oferowanych propozycji lub wczytania grafiki z dysku komputera.

Music Tag obsługuje mechanizm "przeciągnij-i-upuść" pozwalający łatwo i wygodnie wczytywać do programu wiele plików ulokowanych w różnych miejscach. Możemy wczytywać zarówno pojedyncze utwory, jak również wskazywać skupiające nawet pokaźne zbiory muzyki foldery. Program wspiera pliki dźwiękowe w formatach MP3, M4A i WMA.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

łatwy w obsłudze
mało skuteczny, płatny, bez polskiego interfejsu
ocena użytkownika

Słaby program do uzupełniania tagów, w dodatku płatny i bez polskiego interfejsu. Obsługa prosta i szybka, samo korzystanie z programu nie sprawia żadnych problemów. Natomiast jeśli chodzi o skuteczność to mam mieszane odczucia, z moją biblioteką mp3 z 2015-2016 roku ten program sobie nie poradził. Wyszukiwanie odnajduje mało tagów i okładek, problemy są nawet z bardzo popularnymi utworami. Także szukam dalej czegoś lepszego.

29.10.2016 21:21 | Recenzja do wersji 2.04

Komentarze

0 nowych
suchy67   7 #4 17.12.2014 03:34

Nic nadzwyczajnego do tego (trial), tyle to np. Aimp obleci za darmo.

neXt___   12 #3 02.09.2014 10:40

Panie, z czym do ludzi? Jest wiele świetnych i darmowych programów do zarządzania tagami. Takie kombajny jak TagScanner, które potrafią w szybki i bezproblemowy sposób pomóc ogarnąć burdel w bibliotece; czy też uzupełniacze w stylu MusicBrainz.

GeloXD   8 #2 24.03.2014 16:58

Mp3Tag - free and better : )

  #1 19.08.2013 16:22

Spoko programik. Prosty w obsłudze choć brak wersji z językiem polskim. U mnie nie rozpoznał wszystkich mp3, ale większość tak. Wersja trial pozwala na zapis zmian tylko raz. Jeżeli chcemy dalej dodawać tagi musimy program uruchomić ponownie.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.