r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Musixmatch lyrics player

Strona główna Windows Phone Multimedia

Musixmatch lyrics player to aplikacja, która z prostego programu do szukania tekstów piosenek zamieniała się w rozbudowany odtwarzacz muzyki. Aplikacja integruje się z Windows Media Playerem, Spotify i iTunes.

Galeria programu

Musixmatch może pobrać informacje o odtwarzanym utworze z informacji systemu lub samodzielnie połączyć się z usługą zewnętrzną, jeśli podamy mu dane logowania. Odnaleziony tekst zostanie wyświetlony zgodnie z czasem odtwarzania piosenki, by zsynchronizować słowa ze śpiewem.

Musixmatch może też rozpoznać tekst z radia lub TV. W tym przypadku korzystanie z niego przypomina Shazam – wystarczy włączyć nasłuchiwanie, by otrzymać tekst. Musixmatch pozwala też udostępniać fragmenty tekstów i pobrać teksty do wykorzystania offline. Zdarza się, że w aplikacji są dostępne tłumaczenia, dostarczone przez społeczność.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja dnia: Musixmatch – Lyrics for your music

4
OPROGRAMOWANIE 06.12.2017 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Dzisiejszą aplikacją dnia jest Musixmatch – narzędzie, które automatycznie znajduje teksty utworów odtwarzanych w innych aplikacjach, a ponadto sama może być odtwarzaczem muzycznym, nie tylko korzystając z plików lokalnych. Musixmatch integruje się ze Spotify, Google Music, Deezerem, iTunes i Pandorą. Musixmatch nad inną aplikacją Musixmatch może działać nad innymi aplikacjami, jeśli pozwolimy mu na to. Aplikacja w tym przypadku wyświetli „kółko”, które można dowolnie przesuwać po ekranie, a po dotknięciu go zobaczymy tekst aktualnie odtwarzanej w ulubionym odtwarzaczu piosenki.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.