Must Deliver 1.7.0

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Must Deliver to z założenia nieskomplikowana i prosta w zasadach zręcznościówka 2D, w której najcięższym próbom zostaną poddane nie tylko same umiejętności zręcznościowe, ale również zwinność, spostrzegawczość i szybkość reakcji gracza.

Ciągłe parcie do przodu naszego bohatera, znane w sumie z wielu innych produkcji, uzasadnione zostało tu koniecznością jak najszybszego dostarczenia do odpowiedniej stacji badawczej antidotum na ugryzienia zombiaków. Wcielamy się więc w jedną z kilku dostępnych postaci i ruszamy celem wypełnienia misji ratowania ludzkości.

Już po kilku planszach orientujemy się, że nie jest to zwykły spacerek po parku. Hordy wygłodniałych nieumarłych zazwyczaj wybiegają znienacka i z różnych stron, co pozwala im skutecznie komplikować nasze plany. Głównym zadaniem jest utrzymanie się jak najdłużej przy życiu lawirując sprytnie pomiędzy zgnilakami oraz unikając z nimi styczności.

Należy tak długo manewrować i kluczyć po planszy, aż do momentu, gdy kontakt z przeciwnikiem jest już nieunikniony. Wówczas błyskawicznie odpalamy cały zapas zgromadzonej wcześniej energii czego następstwem jest eliminacja przynajmniej pewnej części natrętów. Otwiera nam to drogę do dalszych układów, w których zdobywamy kolejne monety umożliwiające rozwój i unowocześnienie broni naszej postaci. Każda z nich dysponuje innymi supermocami, co wpływa na urozmaicenie rozgrywki.

W Must Deliver gra się bardzo sympatycznie, a oszczędna i niezwykle stylowa oprawa graficzna połączona z prostymi dźwiękami w tle przemawiają jak najbardziej za projektem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Must Deliver na weekend: polskie podejście do ratowania ludzkości przed zombie

4
30.05.2015  •  Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Must Deliver – prostą w zasadach zręcznościówkę 2D, za którą odpowiedzialne jest rodzime studio Cherrypick Games. O popularności tytułu najlepiej świadczy jego liczba pobrań, która przekroczyła ostatnio 1 milion. Dla uczczenia tego wydarzenia autorzy projektu postanowili wypuścić sporą aktualizację, której trzonem jest 14 zupełnie nowych postaci, a w tym 3 wyjątkowych bohaterów posiadających niesamowite ataki specjalne. Ponadto sama rozgrywka została wzbogacona o boostery, czyli przedmioty, dzięki którym postać kierowana przez…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy