Muzyka gracza pod ręką — Valve testuje Steam Music

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Firma Valve zapowiedziała, że już niedługo rozpoczną się testy beta Steam Music w wydaniu dla trybu Big Picture klienta popularnej platformy oraz systemu SteamOS. Spokojnie, ojcowie Half-Life'a nie zdecydowali się nagle po wprowadzeniu do sklepu oprogramowania rozpocząć także sprzedawać muzykę. Chodzi głównie o umożliwienie odsłuchiwania ulubionych utworów w trakcie przechodzenia gier z cyfrowej biblioteki.

Wskażemy miejsce przechowywania piosenek, a system przeskanuje katalogi, grupując wszystko zgrabnie — włącznie z wyświetlaniem okładek oczywiście. Bez potrzeby uruchamiania dodatkowych programów odtworzymy nagrania czy stworzymy sobie ich różnorakie listy do odsłuchu. Chęć wzięcia udziału w testach to ponownie kwestia dołączenia do specjalnej grupy. Osoby z niej będą do nich typowane losowo. Steam Music z czasem zyskiwać ma nowe funkcje, wprowadzane w zgodzie z uwagami fanów.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza