reklama

Muzyka z Rise of the Tomb Raider dostępna za darmo

Strona główna Aktualności

O autorze

Pasjonat systemów mobilnych oraz aplikacji. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Od tamtej pory sieć jest nieodłączną częścią jego życia. Z zamiłowania podróżnik. Wolne chwile stara się spędzać na łonie natury lub też pracuje z ludźmi. W redakcji odpowiada za dział aplikacji mobilnych.

Wśród elementów, które bardzo dobrze budowały klimat w ostatnich odsłonach przygód słynnej pani archeolog trudno nie wspomnieć o oprawie audio. Wraz z premierą najnowszej części jej autorzy postanowili przygotować fanom mały prezent i udostępnić muzykę z gry za darmo.

Pełna ścieżka została umieszczona w serwisie Soundcloud z poziomu którego nie tylko możemy odsłuchać, ale także pobrać wybrane utwory. Jeżeli komuś przypadną do gustu warto się pośpieszyć. Jest to promocja ograniczona czasowo.

Przy tej okazji warto wspomnieć również, że premierze Rise of the Tomb Raider towarzyszy obniżka cen na grę mobilną Lara Croft Go w wersji dla systemów Android i iOS. Zamiast 25 zł zapłacimy za grę nieco ponad 10.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało