r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Muzyka z trylogii Mass Effect wydana na winylach. Coś dla gracza z gramofonem

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Czy ktoś jeszcze potrzebuje dowodu na to, że winyle mają się doskonale? Tłoczona jest muzyka popularna, z filmów i seriali, a nawet z gier komputerowych. W sklepie Bioware w przedsprzedaży pojawił się elegancki zestaw płyt winylowych z muzyką z pierwszych trzech części gry „Mass Effect”, czyli „Trylogii”.

Muzyka z serii „Mass Effect” zapada w pamięć i nie trzeba znać gry od deski do deski, by wracać do świetnej ścieżki dźwiękowej. Pracowali nad nią doświadczeni kompozytorzy, w tym Clint Mansell („Pi”, „Requiem dla snu”, „Doom”, „Moon”), Sam Hulick („Baldur's Gate: Enchanced Edition”), Jack Wall („Call of Duty: Black Ops II”), Sonic Mayhem („Quake II”, „Tron: Evolution”, „Borderlands”) czy Richard Jacques („Little Big Planet 2”).

Jeśli świetna muzyka nie jest wystarczającym powodem, by uzupełnić kolekcję o ten komplet płyt, warto przyjrzeć się wydaniu. Na każdej z wewnętrznych kopert znajduje się elegancka grafika autorstwa Hydro74 i każda ze 180-gramowych płyt ma inny kolor. Czarna to muzyka z części pierwszej gry, biała z drugiej, czerwona z trzeciej, na pomarańczowej zaś znajdują się ścieżki bonusowe. Wszystko zostało zapakowane w eleganckie pudełko z podobizną Turianina – prawdopodobnie Garrusa.

Cena płyty nie jest niska, ale jeśli porównamy do innych wydawnictw kolekcjonerskich, nie wypada źle. Za 4 płyty, zawierające łącznie około 3 godzin muzyki, trzeba zapłacić 100 dolarów. najtańsza dostawa do Polski kosztuje niecałe 19 dolarów, więc warto zamówić od razu kilka rzeczy i może podzielić się kosztem ze znajomymi. Wysyłka zacznie się 29 listopada.

r   e   k   l   a   m   a

Na koniec proponuję posłuchać utworu, który nie pochodzi ze ścieżki dźwiękowej Trylogii, ale także jest ciekawy. Zwiastuny gier zostały zmiksowane przez władającego gramofonem (niektórzy nazwaliby go turntablistą) DJ-a Mike'a Relma.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.