My Audio Cutter My Audio Cutter 1.1

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

My Audio Cutter to małe narzędzie przeznaczone do dzielenia plików audio na części. Charakteryzuje się przyjaznym i intuicyjnym interfejsem użytkownika.

Pliki audio w programie My Audio Cutter możemy dzielić na części w trybie wizualnym lub ręcznie, określając przedział czasowy fragmentu, który ma zostać wycięty. Precyzję przeprowadzenia tej operacji zapewnia opcja uruchomienia pliku audio podczas cięcia. Dodatkowo za pomocą aplikacji mamy możliwość wyodrębniania ścieżki audio z pliku wideo. My Audio Cutter obsługuje także funkcję tagowania, która chroni informacje o tagach w pliku wyjściowym audio oraz pozwala na zastosowanie funkcji wyciszenia lub zwiększenia głośności pliku audio.

Wśród formatów kompatybilnych z programem My Audio Cutter znajdziemy MP3, MP2, WAV, WMA, OGG, FLAC, AIFF, M4A, AAC, AC3 i WV (audio) oraz MP4, WMV, ASF (wideo).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!