My Commander 3.3

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

My Commander to wielofunkcyjny menedżer plików dla systemu Windows, charakteryzujący się niewielkimi rozmiarami i dużą szybkością działania. Świetnie sprawdza się on jako alternatywa dla Eksploratora Windows, dając możliwość wygodniejszego wykonywania podstawowych operacji na danych.

Program bazuje na klasycznym, dwupanelowym interfejsie graficznym, w którym podstawowe funkcje dostępne są w postaci przycisków w dolnej części okna. Znajdziemy wśród nich opcje zmiany nazwy, podglądu, edycji, kopiowania, przenoszenia, tworzenia nowych folderów i linków, usuwania danych czy też nawiązywania połączeń z zewnętrznymi serwerami. Wspomniane panele wyświetlane mogą być w orientacji poziomej lub pionowej.

To nie koniec funkcji, w jakie wyposażony został ten niewielki menedżer plików. Poza opisanymi wcześniej podstawowymi operacjami, My Commander umożliwia także tworzenie i weryfikowanie sum kontrolnych (CRC32, CRC32c, CRC64, MD2, MD4, MD5, SHA1, SHA256 oraz SHA512), kompresję danych (do plików ZIP, 7Z, TAR, GZ, LZMA, BZ2 i innych) oraz nawiązywanie połączeń z wykorzystaniem protokołów SSH, SCP, FTP, SFTP, POP3 i POP3S.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
przemox   9 #1 09.04.2015 20:27

Znaczenie prostszy od FreeCommandera czy Multicommandera, ale szybki i bardzo sympatyczny. Życzę autorom szybkich postępów - także w wersjach językowych. Póki co - wbrew opisowi na vortalu - o języku polskim można sobie jedynie pomarzyć.