r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

My Data Manager - Data Usage 7.6.1

Strona główna iOS Akcesoria Inne akcesoria

My Data Manager - Data to aplikacja dzięki której możemy lepiej monitorować i kontrolować zużyte przez nasze urządzenie dane. Pozwala skonfigurować indywidualne pakiety.

Galeria programu

Przy pierwszym uruchomieniu zostaniemy zapytani o to czy chcemy korzystać z programu bez konfigurowania pakietu czy też dodamy go. W przypadku wyboru drugiej opcji otrzymujemy możliwość stworzenia planu od podstaw, a także skorzystania z już gotowych. Przy konfiguracji określamy pojemność pakietu, okres czasu itp. kreator jest bardzo dobrze przygotowany i opisany.

W zależności od ustawień aplikacja będzie nas powiadamiała w przypadku zbliżania się do limitu. Niezależnie od posiadanego pakietu za pomocą My Data Manager - Data Usage możemy monitorować obecne zużycie danych oraz przeglądać archiwalne zapisy. Możemy wybierać nie tylko pomiędzy przedziałami czasowymi, ale też śledzić lokalizacje a oraz sprawdzać zużycie wraz ze specjalnym stoperem. Dostępny jest także specjalny panel na wypadek konieczności korzystania z sieci w roamingu.

Sporą zaletą programu jest bardzo ładny, dobrze wykonany i intuicyjny interfejs. Wpisuje się w nową, płaską stylistykę iOS. Co ważne wszystkie opcje dostępne są za darmo, a aplikacja nie zawiera reklam. Oferuje także prosty widget w pasku powiadomień.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 15.01.2017 23:55

Może ktoś opisac, jak poustawiać , bo nie czaje ;)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.