My Diet Coach - Weight Loss My Diet Coach - Weight Loss

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Dieta i zdrowe odżywianie
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja My Diet Coach - Weight Loss pomoże w utrzymywaniu diety, prowadzeniu zdrowego trybu życia i zrzucaniu zbędnych kilogramów. Pozwala m.in. monitorować postępy w odchudzaniu i oferuje porady dotyczące prawidłowego żywienia.

Po zainstalowaniu, aplikacja pyta o wagę i płeć użytkownika, a także o docelową wagę, którą chcemy osiągnąć. Po podaniu tych danych, możemy ustawić przypomnienie (wyświetlane np. co kilka godzin, codziennie, co tydzień lub co miesiąc) o celu dietetycznych zmagań. Gdy zrzucimy pierwsze zbędne kilogramy i poinformujemy o tym aplikację, wyświetli nam się wizualizacja (zaprezentowana w formie miarki) pokazująca, o ile mniej ważymy. Możemy też dodawać zdjęcia, które posłużą jako fotograficzny pamiętnik pozbywania się wagi. Można też podjąć wyzwania, np. codziennego wypełniania połowy talerza warzywami lub picia większej ilości wody.

W aplikacji za 9,99 zł możemy dokupić dostęp do dodatkowych funkcji. To możliwość dodania własnej diety, analizowania wykresów naszych dietetycznych postępów, a także dostęp do dodawania notatek oraz do kalkulatora dziennego zapotrzebowania na kalorie i współczynnika BMI.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!