My Diet Coach - Weight Loss

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Dieta i zdrowe odżywianie
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja My Diet Coach - Weight Loss pomoże w utrzymywaniu diety, prowadzeniu zdrowego trybu życia i zrzucaniu zbędnych kilogramów. Pozwala m.in. monitorować postępy w odchudzaniu i oferuje porady dotyczące prawidłowego żywienia.

Po zainstalowaniu, aplikacja pyta o wagę i płeć użytkownika, a także o docelową wagę, którą chcemy osiągnąć. Po podaniu tych danych, możemy ustawić przypomnienie (wyświetlane np. co kilka godzin, codziennie, co tydzień lub co miesiąc) o celu dietetycznych zmagań. Gdy zrzucimy pierwsze zbędne kilogramy i poinformujemy o tym aplikację, wyświetli nam się wizualizacja (zaprezentowana w formie miarki) pokazująca, o ile mniej ważymy. Możemy też dodawać zdjęcia, które posłużą jako fotograficzny pamiętnik pozbywania się wagi. Można też podjąć wyzwania, np. codziennego wypełniania połowy talerza warzywami lub picia większej ilości wody.

W aplikacji za 9,99 zł możemy dokupić dostęp do dodatkowych funkcji. To możliwość dodania własnej diety, analizowania wykresów naszych dietetycznych postępów, a także dostęp do dodawania notatek oraz do kalkulatora dziennego zapotrzebowania na kalorie i współczynnika BMI.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: aplikacje, z którymi łatwiej trzymać dietę

44
04.01.2016  •  Anna Rymsza

Z rozpoczęciem kolejnego roku niektórzy z Was zapewne postawili przed sobą nowe cele. Jednym z popularniejszych „noworocznych postanowień” jest zrzucenie kilku zbędnych kilogramów albo zmiana diety. Aby pomóc Wam w tej trudnej czynności przygotowaliśmy zestawienie aplikacji, które posłużą do liczenia kalorii, monitorowania wagi lub pomogą zmienić nawyki żywieniowe. MyFitnessPal MyFitnessPal to niezmiennie najlepsza aplikacja, która pozwala śledzić co jemy, orientacyjnie zliczać kalorie zjedzone i spalone, oraz monitorować ilość przyjętych składników odżywczych. Do jej zalet należy doliczyć…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję