r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

My Good Morning - Alarm Clock 4.9

Strona główna Android Akcesoria Budziki

My Good Morning - Alarm Clock to nietypowy budzik, który do wybudzania ze snu używa ludzkiego głosu, a nie tradycyjnego dzwonka lub wybranej melodii.

Galeria programu

Dzięki aplikacji, pobudka może stać się bardzo przyjemna. Program budzi nas bowiem ciepłym, ludzkim głosem (rzecz jasna, wygenerowanym przez specjalny moduł), który zachęca do wstania z łóżka, a także informuje o nieodebranych połączeniach, nieprzeczytanych mailach i SMS-ach, o pogodzie w bieżącej lokalizacji i o zaplanowanych w kalendarzu wydarzeniach.

Aplikacja jest przyjemna nie tylko, gdy jej posłuchać, ale też, gdy na nią spojrzeć. Główną postacią jest zabawny stwór, który głosi rozmaite hasła, np. „Wake up, dude!”. Z takim budzikiem aż chce się wstawać! Choć tutaj zaznaczymy, że osoby dbające o prywatność mogą mieć zastrzeżenia do aplikacji, trudno bowiem przejść obojętnie obok informacji, że zwykły budzik ma dostęp m.in. do historii naszych połączeń telefonicznych.

Aplikacja jest bezpłatna, ale z niektórych jej funkcji można korzystać tylko przez określony czas. To m.in. możliwość ustawienia nieograniczonej liczby alarmów. Później trzeba zapłacić nieco ponad 10 zł, aby zachować do nich dostęp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.