My Grumpy - Virtual Pet Game 1.1.6

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

My Grumpy - Virtual Pet Game to bardzo sympatyczna gra na urządzenia z Androidem, w której naszym zadaniem będzie zadbać o kota Grumpy'ego, znanego z wielu popularnych memów.

Gra wydaje się być dobrą propozycją zarówno dla dzieci, jak też dla ich rodziców. Jest bowiem osadzona w kreskówkowym klimacie, dostarcza sporo frajdy, bawi, a jednocześnie uczy. Pod naszą opiekę trafia kot Grumpy, o którym wiadomo, że ma tylko dwa nastroje: albo jest zirytowany, albo znudzony. Naszym zadaniem jest go karmić, bawić, myć i dbać, aby niczego mu nie brakowało. Możemy np. szukać potraw w menu, które najbardziej mu posmakują. Do naszej dyspozycji są też domowe akcesoria, np. telewizor. Trafić w gusta Grumpy'ego wcale nie jest łatwo, co sprawia, że gra może mocno wciągnąć.

Minusem My Grumpy - Virtual Pet Game są mikropłatności. Trzeba się liczyć z drobnymi wydatkami, chcąc zadowolić bohatera gry. Można rzecz jasna obejść się bez płacenia, ale wtedy niektóre czynności będą trwały dłużej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję