My Little Pony: Magic Princess My Little Pony: Magic Princess 6.7.0j

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

My Little Pony: Magic Princess to gra dla dziewczynek z przesympatycznymi kucykami w rolach głównych. Mamy tutaj do czynienia z kolorową, nieskomplikowaną przygodówką akcji, która dostępna jest w Sklepie Google Play za darmo.

Kucyki na małym ekranie!

W grze My Little Pony: Magic Princess zajmujemy się wykonywaniem rozmaitych, zwykle dość prostych zadań, podczas których na ekranie zobaczymy doskonale znane kucyki (łącznie autorzy udostępnili ponad 300 postaci). Nie tylko pomożemy im w uporaniu się z codziennymi problemami, ale także zajmiemy się upiększaniem wirtualnego świata za pomocą różnego rodzaju elementów dekoracyjnych.

My Little Pony: Magic Princess to gra, w którą można grać samemu, lecz twórcy nie zapomnieli o multiplayerze. Będziemy współpracować i rywalizować z innymi użytkownikami w zawodach, sprawdzając kto jest lepszy w licznych konkurencjach.

Gra za darmo

Warto dodać, że My Little Pony: Magic Princess wykorzystuje model biznesowy free-to-play. Jak już wspomniano, gra jest bezpłatna, ale w toku zabawy obejrzymy reklamy i pojawi się opcja kupowania dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze (nawet za 479,99 złotych!).

Najważniejsze cechy:

  • przygodowa gra akcji dla dziewczynek
  • różnorodne zadania
  • ponad 300 postaci
  • kolorowa oprawa graficzna
  • za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!