r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

My Lockbox 3.9.3

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

My Lockbox to proste narzędzie, będące idealnym rozwiązaniem dla początkujących użytkowników, którzy chcieliby zabezpieczyć swoje poufne dane przed innymi użytkownikami komputera.

Galeria programu

Z poziomu programu stworzyć możemy w dowolnej lokalizacji na naszym dysku specjalny folder, pełniący w pewnym sensie funkcję wirtualnego sejfu. Wszystkie umieszczane w nim dane, pliki i foldery, mogą być w dowolnym momencie ukryte i zabezpieczone. My Lockbox sprawia, że zarówno zawartość wspomnianego folderu-sejfu, jak również on sam nie jest dostępny dla kogokolwiek, kto nawet uzyska fizyczny dostęp do komputera.

Obsługa tego niewielkiego programu jest banalnie prosta. Wystarczy, że zdefiniujemy katalog, w którym przechowywać będziemy poufne dane, umieścimy je tam i zablokujemy dostęp do nich (przycisk 'Lock'). Aby z kolei odblokować nasze pliki i foldery musimy poprawnie wpisać swoje hasło i kliknąć w oknie programu opcję 'Unlock'.

My Lockbox po uruchomieniu działa w obrębie zasobnika systemowego, skąd możemy zarządzać konfiguracją programu. Oferuje on kilka ciekawych opcji, z pomocą których folder-sejf będzie automatycznie blokowany kiedy uśpimy/zahibernujemy komputer lub brak będzie aktywności użytkownika przez zadany czas. Program daje również możliwość definiowania skrótów klawiszowych oraz listy zaufanych procesów, które mogą korzystać z zabezpieczonych danych.

Uwaga!

  1. Wersja bezpłatna programu pozwala nam na definiowanie i korzystanie maksymalnie z jednego zabezpieczonego folderu. Chcąc ominąć to ograniczenie należy zakupić licencję edycji Pro.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty interfejs, monit o wprowadzenie hasła do programu
brak
ocena użytkownika

Mały i prosty w obsłudze program do zabezpieczania naszych danych. Program instaluje się szybko i działa bezproblemowo. Obsługa jest banalnie prosta, interfejs nawet osobom początkującym nie powinien sprawić problemu - wystarczy wskazać folder i kliknąć przycisk zabezpiecz. Plus za prosty interfejs i monit o wprowadzenie hasła przy uruchamianiu programu. Drobny minus za ograniczenie w wersji darmowej. Ja jestem mile zaskoczony prostotą obsługi i szybkością działania. Program spełnia moje oczekiwania.

27.05.2016 21:32 | Recenzja do wersji 3.9.3

Komentarze

0 nowych
  #1 14.06.2014 12:20

Świetny program prosty w obsłudze daje 5/5

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.