My Memory of Us

Strona główna Windows Gry Przygodowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

My Memory of Us to przygodówka z dwuwymiarową grafiką.

Tytuł jednoznacznie sugeruje, że fabuła nie traktuje o losach wyłącznie jednego bohatera. Podczas rozgrywki śledzimy losy chłopca i dziewczynki, którzy starają się przetrwać wojnę. My Memory of Us zabiera nas do fikcyjnego Miasta wzorowanego na Warszawie z czasów II wojny światowej, ukazując poszczególne lokacje w czarno-białej stylistyce. Czasami na ekranie pojawia się także kolor czerwony, ale dotyczy to jedynie sytuacji, w których musimy skorzystać z interaktywnych obiektów.

Historię w My Memory of Us poznajemy słuchając opowieści narratora, bo w trakcie rozgrywki nie pada ani jedno słowo. Informacje na temat fabuły czy też wskazówki dotyczące zagadek logicznych, jakie musimy rozwiązać, pojawiają się w formie ikon umieszczonych w chmurkach.

Zmagając się z łamigłówkami warto pamiętać o możliwości przełączania się między postaciami. Dziewczynka posiada zdolność szybkiego biegania, natomiast chłopiec umie się skradać. Czasami musimy kierować dziećmi jednocześnie (wtedy trzymają się one za rękę), a niekiedy warto je na chwilę rozdzielić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!