reklama

My Phone - rejestracja do bety uruchomiona

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft bez większego rozgłosu uruchomił już rejestrację do programu beta usługi My Phone opisywanej przez nas tydzień temu.

Przypomnijmy, że usługa My Phone wcześniej znana też jako Skybox pozwala synchronizować zawartość telefonu z systemem Windows Mobile 6 lub nowszym z zabezpieczonymi serwerami Microsoftu. Dostęp do danych można więc uzyskiwać także z przeglądarki, a wszelkie zmiany są synchronizowane z telefonem w obie strony bez pośrednictwa komputera.

Usługa w wersji beta ma być bezpłatna i oferować 200 MB przestrzeni na serwerach. Pierwszymi beta-testerami będą uczestnicy rozpoczynającego się dzisiaj Mobile World Congress w Barcelonie - otrzymają oni specjalne kody promocyjne. Użytkownicy bez kodów również od dzisiaj mogą rejestrować się na listę oczekujących, by w przyszłości być zaproszonym w pierwszej kolejności do publicznej bety.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama