My Screen Recorder My Screen Recorder 5.3

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

My Screen Recorder to niewielkie i nieskomplikowane narzędzie przeznaczone do zapisywania do plików wideo naszej aktywności na komputerze. Zawiera ono funkcje pozwalające wygodnie nagrywać wszystkie operacje i czynności jakie wyświetlane są na ekranie naszego komputera.

Program przechwytuje całą aktywność użytkownika i zapisuje ją jako materiały wideo w formacie AVI lub WMV. Przy jego użyciu nagramy wszystko co zobaczyć można na ekranie monitora - pulpit, kursor myszki, działające aplikacje, a wszystko to możliwe jest do zapisania łącznie z dźwiękiem. My Screen Recorder pozwala definiować obszar uwzględniany w nagraniu i może nim być cały ekran, wybrany region lub okno aplikacji. My Screen Recorder wspiera także systemy wielomonitorowe.

Narzędzie doskonale sprawdza się podczas tworzenia wszelakiego rodzaju prezentacji, materiałów szkoleniowych, demonstracji działania aplikacji itp. Dzięki funkcji jednoczesnego zapisu obrazu z pulpitu i dźwięku z głośników i mikrofonu łatwo wzbogacimy nasze projekty o lektora.

Uwaga!

  1. Wersja testowa programu wyświetla co jakiś czas okno z informacją zachęcającą do zakupu licencji. Ponadto na zarejestrowane nagranie nakładany jest znak wodny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!