My Study Life My Study Life 6.0.6.0

Strona główna Windows Phone Edukacja i nauka
Pobierz program
lub zeskanuj:

My Study Life to aplikacja mobilna dedykowana usłudze o tej samej nazwie. Stworzono je z myślą o studentach i wykładowcach.

Przygodę z programem zaczynamy od zalogowania się na swoje konto, bądź też stworzenie nowego. Jest to wymóg konieczny. Istnieje możliwość powiązania z kontem Microsoft, Facebook oraz Google +. Warto wspomnieć, że mamy również wybór czy będziemy korzystali z My Study Life jako student czy też jako wykładowca. Następnie czeka nas standardowa dla tego typu aplikacji konfiguracja, dostosowana do specyfiki nauczania wyższego.

Tworzymy rok akademicki wybieramy takie elementy jak tygodnie dydaktyczne (kilka odmian), domyślny czas trwania wykładu, lokalizację itp. Z poziomu aplikacji możemy zarządzać nie tylko zajęciami, ale także naszymi zadaniami. Dane możemy udostępniać innym, a za pomocą konta aplikacja synchronizuje je w chmurze i pomiędzy urządzeniami.

Kolejną zaletą My Study Life jest darmowa dystrybucja. Jeżeli szukacie kompleksowego i dedykowanego narzędzia do kontrolowania swojego planu zajęć, warto sprawdzić tę aplikację. Wygodny i intuicyjny interfejs powinien wynagrodzić brak polskiej wersji językowej. My Study Life jest dostępne w wersji uniwersalnej, tak więc możemy ją pobrać także w wersji dla Windows 8 i 10.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!