My Talking Tom 2 My Talking Tom 2 2.5.2.26

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

My Talking Tom 2 to przyjazna dzieciom gra, która łączy naukę z zabawą. Posiada bardzo intuicyjną mechanikę zabawy i oferuje proste sterowanie jednym palcem.

Podczas rozgrywki w My Talking Tom 2 będziemy towarzyszyć głównemu bohaterowi w jego życiowej przygodzie. Będziemy musieli zaspokajać podstawowe potrzeby Toma, który może być na przykład głodny, brudny lub śpiący, a także bawić się z nim na dworze. Z czasem wyrośnie na dorosłego, szczęśliwego kota.

Tom, choć sam jest zwierzakiem, także ma swoich pupili. Łącznie do odblokowania są cztery dodatkowe zwierzątka, które różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale i charakterem. Samemu lub wspólnie z nimi spróbujemy swoich umiejętności w nowych mini-grach zręcznościowych, w trakcie których poskaczemy na trampolinie, zagramy na perkusji i nie tylko.

My Talking Tom 2 jest grą darmową, ale zawiera reklamy oraz umożliwia zakup subskrypcji, dzięki którym będziemy otrzymywać rozmaite przedmioty (dodatkowe postacie, większą liczbę posiłków, nieograniczoną energię w mini-grach, itp.). Dostępny jest zarówno dzienny, jak i miesięczny abonament, poza tym udostępniono także opcję nabycia pakietu VIP.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!