r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

My nextbike 1.2.4

Strona główna iOS Podróże i transport Inne programy do podróżowania

My nextbike to oficjalna aplikacja służąca do obsługi systemu rowerów miejskich w Polsce i na świecie. W naszym kraju obsługuje następujące systemy rowerowe: W Polsce aplikacja obsługuje następujące systemy: Veturilo i Bemowo Bike (Warszawa), City by bike (Katowice), BiKeR (Białystok), Grodziski Rower Miejski (Grodzisk Mazowiecki), Wrocławski Rower Miejski, Poznański Rower Miejski, Opole Bike, Konstanciński Rower Miejski (Konstancin Jeziorna), Lubelski Rower Miejski (Lublin), Rower Trójmiejski.

Galeria programu

Najważniejsza możliwość oferowana przez program to wypożyczanie oraz zwrot rowerów miejskich. Można to zrobić na dwa sposoby: skanując kod QR widoczny na rowerze lub klasycznie, podając numer roweru, który chcemy wypożyczyć. W obu przypadkach konieczne będzie zalogowanie się do konta Nextbike i posiadanie połączenia z internetem.

Innym przydatnym narzędziem w aplikacji My nextbike jest mapa stacji rowerów miejskich. Sprawdzimy ich lokalizację, a także liczbę dostępnych rowerów do wypożyczania oraz miejsc, gdzie ewentualnie możemy zwrócić rower.

Ponadto, w My nextbike możemy zarządzać kontem użytkownika, m.in. przejrzeć historię wypożyczeń i stan funduszy, a także skonfigurować metodę płatności za wypożyczenie rowerów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.