r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MyBackup Pro 2.3

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MyBackup Pro to bardzo prosty program do wykonywania kopii zapasowych ważnych danych. Umożliwia zdefiniowanie ponad 20 różnych katalogów, których zawartość będzie archiwizowana. Program umożliwia archiwizowanie także plików o określonym rozszerzeniu np. *.doc czy *.mp3. Po zdefiniowaniu zasobów, które mają być archiwizowane program jednym kliknięciem myszy dokonuje skopiowania ich zawartości do wskazanej wcześniej lokalizacji (najlepiej na inny dysk twardy) jednym przyciskiem myszy. Tak przygotowane pliki mogą zostać następnie zapisane na CD. MyBackup nie zawiera niestety terminarza ani nie umożliwia kompresowania archiwizowanych danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.