MyDefrag

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MyDefrag (dawniej JkDefrag) to w pełni funkcjonalne, darmowe narzędzie do defragmentacji i optymalizacji pracy dysków twardych (a także dyskietek, dysków USB, kart pamięci itp.) w systemie Windows. Program oferuje 6 trybów pracy, wśród których znalazły się opcje umożliwiające jedynie analizę, defragmentację, szybką/dokładną optymalizację, aktualizację, a także pracę z wszelakiego rodzaju pamięciami flash. Użytkowanie programu jest intuicyjne i ogranicza się jedynie do wyboru trybu pracy, reszta wykonywana jest automatycznie. Aplikacja wyposażona została w wygaszacz ekranu i szereg łatwych do wykorzystania skryptów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Liczne funkcje defragmentacji, szybki, widać, że coś robi, niewielki, jest możliwość pisania własnych skryptów
Brak
ocena użytkownika

Program zajmuje bardzo mało miejsca. 2 MB instalka, około 10 cały program. Po otworzeniu ukazuje się bardzo prosty interface, który może jednak zostać zmieniony za pomocą wtyczek dostępnych na stronie producenta. Defragmentacja zajmowała około 30 minut, co jest całkiem niezłym wynikiem w porównaniu do produktu firmy O&O, albo Auslogics. Po zakończeniu procesu komputer naprawdę przyspieszył. Defragmentacja nie zabiera zbyt dużo zasobów systemu. Program jest jak najbardziej godny polecenia i tym początkującym użytkownikom, i tym zaawansowanym.

Szybkość: +++++++---
Efekt defragmentacji: ++++++++++
Wygląd: ++++++----
Łatwość użytkowania: +++++++++-
Zaawansowane opcje: +++++++---

11.10.2014 09:43 | Recenzja do wersji 4.3.1