MyKeyFinder 2018 7.2

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MyKeyFinder to niewielkie narzędzie, którego zadaniem jest odzyskanie zagubionych numerów seryjnych do oprogramowania i systemu operacyjnego zainstalowanego na komputerze.

Charakteryzuje się on bardzo prostą obsługą, nie wymagającą od użytkownika posiadania żadnej specjalistycznej wiedzy. Program po uruchomieniu przeprowadza analizę rejestru systemowego, która w zależności od ilości zainstalowanego na komputerze oprogramowania trwać może 1-2 minuty. Następnie rezultaty pracy prezentowane są w formie czytelnej listy. Użytkownik może skopiować wybrany numer seryjny do schowka, wydrukować wszystkie lub wybrane pozycje z listy, a także zapisać w postaci dokumentu PDF.

MyKeyFinder posiada zestaw predefiniowanych filtrów, które umożliwiają skuteczne wyszukiwanie wspomnianych numerów seryjnych. Co więcej, pozwala on usuwać wszystkie błędne i zduplikowane wpisy. Zaletą programu jest dostępność polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 18.12.2012 09:30

Programy firm Abelsoft i Ashampoo to reklamówki, niedopracowane, czasem śmiesznie spolszczone, z mnóstwem wodotrysków i niepotrzebnych dodatków. Próbują na siłę je sprzedać, a gdy to się nie udaje ich programy lądują jako dodatek do różnych pism, no i w tym vortalu jako "przygotowane specjalnie dla czytelników vortalu".

  #5 15.12.2012 13:38

Po pobraniu programu i jego zainstalowaniu wyskakuje okienko do rejestracji. Do tego momentu OK. Po wypełnieniu ankiety rejestracyjnej wyskakuje informacja "Nie można wysłać raportu. Sprawdź czy masz sprawne połączenie internetowe". Próbowałem przez G-MAIL i WP.PL Proszę o pomoc. Dziękuję.

  #4 14.02.2012 17:20

Warto zostawić maila. Abelsoft czasami podeśle na niego fajny programik w wersji płatnej ale za free i przeważnie w polskiej wersji językowej. A co do tego softu to wygarnia nawet klucze do programów, które kiedyś miałem zainstalowane.

  #3 14.02.2012 12:45

Po zainstalowaniu można skopiować program w dowolne miejsce, a resztę odinstalować i... będzie "portable"
;-)

Jx1   8 #2 14.02.2012 12:34

Aktualizacja: Otrzymując kod jesteśmy automatycznie zapisani na ich newsletter, ale w mailu jest link do wypisania się z tej listy, więc po kliknięciu nie powinniśmy się jednak spodziewać dalszego spamu. Zatem chyba jednak firma ok.

Jx1   8 #1 14.02.2012 12:29

Program bezpłatny, ale wymaga podania maila (imienia i nazwiska też) aby otrzymać darmowy kod odblokowujący. Szkoda też że nie portable i trzeba instalować. Pozostanę jednak przy SIW.