MyKeyFinder 2021.10.3

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MyKeyFinder to niewielkie narzędzie, którego zadaniem jest odzyskanie zagubionych numerów seryjnych do oprogramowania i systemu operacyjnego zainstalowanego na komputerze.

Charakteryzuje się on bardzo prostą obsługą, nie wymagającą od użytkownika posiadania żadnej specjalistycznej wiedzy. Program po uruchomieniu przeprowadza analizę rejestru systemowego, która w zależności od ilości zainstalowanego na komputerze oprogramowania trwać może 1-2 minuty. Następnie rezultaty pracy prezentowane są w formie czytelnej listy. Użytkownik może skopiować wybrany numer seryjny do schowka, wydrukować wszystkie lub wybrane pozycje z listy, a także zapisać w postaci dokumentu PDF.

MyKeyFinder posiada zestaw predefiniowanych filtrów, które umożliwiają skuteczne wyszukiwanie wspomnianych numerów seryjnych. Co więcej, pozwala on usuwać wszystkie błędne i zduplikowane wpisy. Zaletą programu jest dostępność polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!