r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MyPC 9.5.1.4

Strona główna Windows Narzędzia Identyfikacja sprzętu i oprogramowania
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MyPC to darmowy program, który wyświetla cenne informacje na temat różnych parametrów naszego komputera, jak również oferuje możliwość przeprowadzenia licznych operacji w systemie Windows.

Galeria programu

Za pomocą MyPC będziemy mogli zapoznać się z podstawowymi danymi posiadanego systemu operacyjnego, układów zainstalowanych pod obudową peceta, połączenia sieciowego, a także uzyskamy między innymi dostęp do informacji związanych z autostartem, tymczasowymi plikami sieciowymi oraz katalogu z historią przeglądarki internetowej. Bardziej zaawansowani użytkownicy docenią, że MyPC wyświetla również szczegóły nt. BIOS-u, uruchomionych procesów czy stopnia zużycia pamięci.

MyPC to także pewnego rodzaju centrum sterowania, które pozwala na utworzenie punktu przywracania systemu (a nawet dezaktywowanie tej funkcji), uruchomienie aktualizacji Windowsa, zamykanie i ponowne uruchamianie komputera. Możliwe jest usunięcie plików tymczasowych, wyczyszczenie schowka czy też kosza. Dzięki temu zyskamy więcej miejsca na dysku twardym i przyśpieszymy działanie środowiska operacyjnego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.