MyPC MyPC 9.6.0.4

Strona główna Windows Narzędzia Identyfikacja sprzętu i oprogramowania
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MyPC to darmowy program, który wyświetla cenne informacje na temat różnych parametrów naszego komputera, jak również oferuje możliwość przeprowadzenia licznych operacji w systemie Windows.

Za pomocą MyPC będziemy mogli zapoznać się z podstawowymi danymi posiadanego systemu operacyjnego, układów zainstalowanych pod obudową peceta, połączenia sieciowego, a także uzyskamy między innymi dostęp do informacji związanych z autostartem, tymczasowymi plikami sieciowymi oraz katalogu z historią przeglądarki internetowej. Bardziej zaawansowani użytkownicy docenią, że MyPC wyświetla również szczegóły nt. BIOS-u, uruchomionych procesów czy stopnia zużycia pamięci.

MyPC to także pewnego rodzaju centrum sterowania, które pozwala na utworzenie punktu przywracania systemu (a nawet dezaktywowanie tej funkcji), uruchomienie aktualizacji Windowsa, zamykanie i ponowne uruchamianie komputera. Możliwe jest usunięcie plików tymczasowych, wyczyszczenie schowka czy też kosza. Dzięki temu zyskamy więcej miejsca na dysku twardym i przyśpieszymy działanie środowiska operacyjnego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!