MyPlayer MyPlayer 3.0.5.60

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MyPlayer to polski odtwarzacz plików audio/wideo stworzony przez Daniela Zaborowskiego, charakteryzujący się eleganckim interfejsem graficznym i obsługą wszystkich powszechnie wykorzystywanych formatów plików multimedialnych bez konieczności instalacji kodeków i filtrów A/V. Aplikacja potrafi również automatycznie pobierać i dopasowywać napisy do filmów.

Odtwarzacz stworzony został z dużym naciskiem na walory estetyczne oraz funkcjonalność, pozwalającą wygodnie odtwarzać w domowym zaciszu ulubione filmy i muzykę. Oferuje on wbudowany zestaw kodeków audio/wideo do odtwarzania multimediów w niemal każdym formacie, mechanizm playlist i animowanych napisów, a także zintegrowaną wyszukiwarkę plików torrent z filmami, serialami itp.

Dla ceniących sobie prywatność autor przygotował tryb incognito, w którym informacje o odtwarzanych multimediach nie są pobierane z zewnętrznej bazy i nie zapisywane są w programie ostatnio odtwarzane utwory. Inne funkcje MyPlayera to możliwość pobierania i wyświetlania tekstów piosenek niezwykle użyteczna podczas zabawy w karaoke. Dodatkowo program oferuje obsługę lektorów w tym syntezatora IVONA2 oraz pozwala na podgląd klatek video po najechaniu myszą na dowolną pozycje na pasku postępu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 3 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Przyjazny interface,płyność działania i na tym koniec
Płatny,jakość programów nie odpowiada org Full HD nie wygląda jak prawdziwe Full HD
ocena użytkownika
24.09.2015 14:56 • Recenzja do wersji 2.9.0.50

Program fajny ale opłata za rok nie powinna być większa jak 10zł Program po za fajnym interface i pomysłem nic nam nie oferuje w internecie są strony gdzie kanałow jest więcej i jakość Full HD czy HD jest lepsza za dużo twórca chce za opłatę do oglądania w stosunku do tego co oferuje programy to są ogolno dostępne łącza za Free a więc on za to nie odpowiada ani też nie ponosi kosztów serwera.

Ładny program, ustawialny, alternatywa do oglądania kanałów TV na monitorze komputera.
Drogi. Nie najlepsza alternatywa.
ocena użytkownika
21.09.2015 12:26 • Recenzja do wersji 2.9.0.50

MyPlayer jest drogi w przeliczeniu na ilość dostępnych polskich kanałów. To kablówki dają od 60 wzwyż, większość w HD, za ok 40 zł. miesięcznie. MyPortal bierze mało i daje mało, a wszystko zależy od przeciążenia sieci, serwerów.

Spore obciążenie w systemie. Ważne na starszych komputerach. Trzeba instalować MyPlayer, do niego Silverlight. Po otwarciu programu, masa otwartych plików i folderów w systemie, a trzeba by było uczciwie podać wymagania CPU i RAM obydwu aplikacji.

Na darmowe darmowetv.pl jest pomad setka kanałów, a z 80 dostępnych w dzień i w noc bez limitów. Nie trzeba Silverlighta, nawet nie trzeba wyłączać Ghostery i uBlocka.