r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mylio 3.0.4854.0

Strona główna Mac Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mylio to nowoczesna przeglądarka graficzna, która pozwala posortować kolekcję zdjęć, filmów, PDF-ów i notatek, umieścić je na mapie, synchronizować z zewnętrznymi usługami i wprowadzić podstawowe poprawki. Program jest bardzo elastyczny i pozwala układać i przeszukiwać zdjęcia na wiele sposobów, a także synchronizuje zdjęcia między wieloma urządzeniami.

Po pierwszym uruchomieniu można założyć konto i wybrać źródła zdjęć do synchronizacji. Program pozwala pracować z kolekcjami z Flickra, Facebooka, Photos i dysków zewnętrznych, a także innych urządzeń, na których zainstalowana jest aplikacja.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja jest bardzo wygodna i radzi sobie nawet z dużymi bibliotekami. Przeglądarka pozwala wybrać sposób zapisywania zdjęć na dysku, tworzyć albumy z wczytanych uprzednio plików, zarządzać metadanymi oraz wyszukiwać poszczególne zdjęcia na bazie dodatkowych informacji. Zdjęcia można również gromadzić w wydarzeniach, zaznaczać na nich osoby i obejrzeć w „kalendarzu” lub na mapie.

W programie Mylio nie mogło zabraknąć możliwości podstawoweju korekty fotografii. Znajdziemy wśród nich narzędzia do zmiany balansu bieli, ekspozycji, kontrastu, jasności, a także skuteczny algorytm wyostrzania.

Aplikacja jest darmowa, ale jest haczyk. Bezpłatne konto użytkownika uprawnia do obsługi maksymalnie 3 urządzeń i 25 tys. fotografii, a także ma ograniczone możliwości edycji zdjęć (brak pędzli), nie przechowuje zdjęć w chmurze, nie integruje się z Lightroomem i nie otwiera RAW-ów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mobirise, Mylio, MacClean, Slimjet i The Simpsons – najciekawsze programy tygodnia

16
OPROGRAMOWANIE 30.07.2016 | Anna Rymsza

Mam nadzieję, że lubicie programy, których nazwa zaczyna się na literę „M”. Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Mobirise Mobirise to banalnie prosty w obsłudze program do tworzenia prostych, ale nowoczesnych stron internetowych, które będą świetnie wyglądać na ekranach różnego rozmiaru. Całą stronę można przygotować bez znajomości HTML-a czy CSS. Od razu można przetestować działanie widżetów, menu i interaktywnych elementów strony w widoku…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.