r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mylio 3.0.4849

Strona główna iOS Grafika i fotografia Katalogowanie i udostępnianie zdjęć

Mylio to rozbudowana przeglądarka zdjęć, filmów, dokumentów PDF i plików tekstowych, z możliwością edycji i synchronizacji między urządzeniami.

Galeria programu

Pliki można przeglądać na wiele sposobów, odczytywać metadane, przeszukiwać, zbierać w wydarzeniach, na kalendarzu, oceniać i oznaczać na nich osoby, co znacznie ułatwia utrzymanie porządku w bibliotece. Aplikacja może pracować ze zdjęciami z pamięci telefonu, a także z Facebooka, Flickra i Photos.

Aplikacja jest darmowa, ale jest haczyk. Bezpłatne konto użytkownika uprawnia do obsługi maksymalnie 3 urządzeń i 25 tys. fotografii, a także ma ograniczone możliwości edycji zdjęć.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mobirise, Mylio, MacClean, Slimjet i The Simpsons – najciekawsze programy tygodnia

16
OPROGRAMOWANIE 30.07.2016 | Anna Rymsza

Mam nadzieję, że lubicie programy, których nazwa zaczyna się na literę „M”. Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Mobirise Mobirise to banalnie prosty w obsłudze program do tworzenia prostych, ale nowoczesnych stron internetowych, które będą świetnie wyglądać na ekranach różnego rozmiaru. Całą stronę można przygotować bez znajomości HTML-a czy CSS. Od razu można przetestować działanie widżetów, menu i interaktywnych elementów strony w widoku…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.