Mz RAM Booster Mz RAM Booster 4.1.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobie​rz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mz RAM Booster to poręczne narzędzie do podstawowej optymalizacji systemu Windows XP/2003/Vista/7 oraz poprawy jego wydajności. Z jego pomocą zniwelujemy wycieki pamięci, a także zoptymalizujemy zużycie procesora przez działające w systemie procesy i usługi.

Program wyposażony został w zestaw funkcji, umożliwiających bardzo szybką optymalizację i poprawę wydajności środowiska operacyjnego. Główną jego funkcjonalnością jest możliwość dostosowania odpowiednich ustawień systemu do mniejszego zużycia pamięci RAM, a także usunięcia z niej zbędnych danych, stanowiących zasoby nieużywanych aplikacji i przeniesienia ich do pliku wymiany. Ponadto narzędzie umożliwia także optymalizację zużycia czasu procesora.

Po uruchomieniu Mz RAM Booster dostępny jest z poziomu ikonki ulokowanej w zasobniku systemowym. Klikając na nią użytkownik może wywołać program na ekran lub szybko przeprowadzić wybraną optymalizację (pełną, pamięci RAM lub procesora). Narzędzie dostarcza także podstawowych informacji o wykorzystaniu pamięci, pliku wymiany oraz jednostki CPU. Z poziomu opcji konfiguracyjnych użytkownik może zautomatyzować pracę programu poprzez zdefiniowanie procentowego poziomu użycia obsługiwanych podzespołów, których przekroczenie samoczynnie zainicjuje odpowiednie działania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!