N 2.0

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

N to naprawdę specyficzna platformówka. Specyficzna jest grafika, specyficzny jest również sposób poruszania się bohatera, naprawdę warto spróbować.

Plan jest prosty, należy wydostać z bardzo dziwnego świata skocznego ninje. W przeciwieństwie do większości gier, których bohaterem jest ninja, tutaj trzeba głównie uciekać przed zagrożeniami czyhającymi zewsząd (lasery, miny, roboty...), a nie mordować wszystko co się rusza.

Należy niestety pamiętać, że biedny ninja jest śmiertelny. Żeby było trudniej, hasło z zapisaną grą możemy uzyskać dopiero od 5-tego poziomu, jak biedak zginie wcześniej trzeba walczyć od początku.

Gra jest pełna dynamiki, bardzo ciekawa jest fizyka ruchu bohatera, a grafika jest wbrew temu, co by się mogło wydawać całkowicie odpowiednia. N może wciągnąć, poziomów jest mnóstwo, więc trochę czasu może pochłonąć :-)


Obsługa:

kursory - prawo lewo
z, shift - skok
spacja - start
k - samounicestwienie
p - pauza, powrót do menu


Uwaga:

Wymagania gry wbrew temu co mogłoby się wydawać nie są małe, autorzy podają, że wymagany jest procesor P4 lub lepszy, na dużo słabszych jednak spokojnie można próbować. Rozdzielczość 1024x768.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!