N.O.V.A. 3: Freedom Edition N.O.V.A. 3: Freedom Edition 1.0.0

Strona główna iOS Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

N.O.V.A. 3 Freedom Edition to specjalna, darmowa edycja gry N.O.V.A. 3. Choć tytuł ma już swoje lata to dalej zaskakuje jakością wykonania, a pełnoprawna edycja utrzymuje cenę około 20 zł. W wydaniu Freedom Edition Gameloft postanowił zrezygnować z opłat.

Co jest sporym zaskoczeniem. Nie tylko pobierzemy grę za darmo, ale także nie natrafimy w niej na żadne mikropłatności (obecne w płatnej wersji gry). Jedynie drobne reklamy przypominają nam, że korzystamy z darmowego produktu.

N.O.V.A. 3 to mobilny klon gry Crysis. Wcielamy się w niej w żołnierza przyszłości walczącego z inwazją obcych. Rozgrywka to typowy FPS. Choć gatunek ten bardzo ciężko przenieść na urządzenia mobilne (głównie za sprawą sterowania) Gameloft osiągną w tej materii mistrzostwo. Strzelanie jest na tyle przyjemne, że gra doczekała się rozbudowanego multiplayer (sieć i lokalne Wi-Fi). Otrzymujemy 7 trybów rywalizacji w tym: Capture the Point, Free-for-All, Capture the Flag. Premiera darmowej edycji sprawiła, że serwery na nowo ożyły.

Na miłośników gry samodzielnej czeka 10 poziomów w trybie kampanii. Choć ciągle potrafią zachwycić wykonaniem to ich konstrukcja przypomina serię Call of Duty. Zabawa jest mocno oskryptowana i pełna niewidzialnych ścian uniemożliwiających swobodną eksplorację.

N.O.V.A. 3 Freedom Edition wspiera integrację z Facebookiem. Obecnie to jeden z najlepszych FPS-ów na urządzenia mobilne. Zwłaszcza, że dostępny jest za darmo i bez mikropłatności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!