NCSwitch NCSwitch 4.6.2

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NCSwitch może okazać się bardzo przydatnym narzędziem wśród użytkowników, którzy wielokrotnie korzystają z tych samych sieci w różnym czasie.

Jeśli pracujemy na laptopie bądź tablecie, to niewątpliwie wykonujemy swoje obowiązki zarówno w siedzibie firmy, jak i poza nią. Dlatego też musimy ręcznie zmieniać rozmaite ustawienia komputera (połączenie internetowe, drukarka sieciowa, domyślne programy do otwierania plików, ustawienia firewalla i wiele, wiele innych), co początkowo nie jest zbyt problematyczne, ale z czasem może doskwierać coraz bardziej. Chcąc temu zapobiec, warto zainstalować NCSwitch.

NCSwitch wymaga jednorazowej konfiguracji (w formie czytelnego kreatora), a następnie automatycznie wykrywa zmianę połączenia sieciowego i przygotowuje komputer do pracy w nowym otoczeniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!