NETGEAR genie NETGEAR genie 2.4.62

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NETGEAR genie to niezbędne oprogramowanie dla każdego administratora sieci lokalnej lub internetowej. Przy użyciu programu możemy w prosty sposób zarządzać i kontrolować sieć, a także rozwiązywać wszelkie problemy związane z przewodowym i bezprzewodowym (WiFi) dostępem do internetu.

Do prawidłowego funkcjonowania oprogramowania, wymagane jest posiadanie dowolnego routera firmy Netgear. W innym wypadku nie otrzymamy dostępu do wszystkich funkcji programu. Jednym z najważniejszych elementów aplikacji jest test prędkości, za pomocą którego sprawdzimy przepustowość naszego łącza internetowego.

NETGEAR Genie oferuje dwie metody testowania szybkości łącza internetowego. Pierwsza metoda polega na przetestowaniu szybkości pobierania dowolnej witryny internetowej, a druga dokładnie zmierzy prędkość szerokopasmowego Internetu. Oprócz tego w programie nie mogło zabraknąć bardzo przydatnej funkcji do kontrolowania i wyświetlania wszystkich aktywnych aplikacji, które wysyłają bądź pobierają dane z Sieci.

Program wyświetla również mapę sieci, z której możemy odczytać i dowiedzieć się jakie urządzenia i komputery są podłączone w danej chwili do routera lub serwera. Poza tym użytkownik może odczytać szczegółowe informacje i parametry o każdym komputerze podłączonym do sieci (adres IP, typ maszyny, adres MAC i system operacyjny). Administratorzy sieci korzystający z tego oprogramowania mogą uruchomić kontrolę rodzicielską, w celu zablokowania lub ograniczenia dostępu do witryn internetowych niepowołanym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!