NETworkManager NETworkManager 2020.1.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NETworkManager to program udostępniony w formie kilku bardzo przydatnych narzędzi umożliwiających wykonywanie rozmaitych testów własnej sieci z poziomu komputera.

W przypadku aplikacji NETworkManager na uwagę zasługuje przejrzysty interfejs użytkownika, dzięki któremu możemy zyskać szybki dostęp do wspomnianych już narzędzi administracyjnych, bowiem umieszczono je z lewej strony ekranu. Wybierając poszczególne opcje możemy zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat interfejsu sieciowego, przeprowadzić skanowanie zakresu adresów IP, wyszukać hosty oraz porty, zlokalizować SNMP, a także połączyć się z serwerem przy wykorzystaniu PuTTy lub VNC.

NETworkManager oferuje możliwość dostosowania rozmaitych ustawień zgodnie z preferencjami użytkownika. Autorzy pozwalają na zmodyfikowanie klawiszy szybkiego dostępu, skonfigurowania poszczególnych narzędzi zawartych w aplikacji czy też wyglądu głównego okna. Warto również wspomnieć, że użytkownik może utworzyć więcej niż jeden profil i swobodnie się między nimi przełączać.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!