NFOPad NFOPad 1.75

Strona główna Windows Biuro Edytory tekstów
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NFOPad to niewielki edytor tekstu i przeglądarka plików NFO. Może stanowić ciekawszą alternatywę dla Notatnika znajdującego się w systemie operacyjnym Windows.

Narzędzie charakteryzuje się wieloma dodatkowymi funkcjami, których próżno szukać we wspomnianym edytorze tekstu Microsoftu, a przy tym oferuje minimalistyczny, przejrzysty interfejs. Za pomocą NFOPad możemy przeglądać dokumenty NFO zawierające również grafiki ASCII, korzystając z podstawowych rozwiązań w zakresie edycji tekstu . Program obsługuje także kodowanie Unicode.

NFOPad pozwala na zdefiniowanie rodzaju czcionki ANSI lub ASCII oraz wybranie jej koloru. Użytkownicy programu z pewnością docenią możliwość wykrywania hiperłączy i adresów e-mailowych, jak również skorzystają z opcji wyszukiwania tekstu i bezpośredniego drukowania dokumentów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!