NIKE+ TRAINING CLUB NIKE+ TRAINING CLUB 6.19.0

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Monitorowanie aktywności
Pobierz program
lub zeskanuj:

NIKE+ TRAINING CLUB to aplikacja przygotowana przez firmę sportową Nike, która dostarcza ponad 100 planów treningowych dla osób o różnym poziomie zaawansowania.

Zaletą programu jest jego szata graficzna oraz łatwość w dostępie do informacji. Aplikacja, po podaniu danych o płci, wzroście i wadze użytkownika, a także o typowym poziomie tygodniowej aktywności sportowej, dostosuje plan treningowy do preferencji użytkownika, z możliwością włączenia powiadomień o porze na ćwiczenia.

Wszystkie ćwiczenia zawarte w aplikacji są objaśnione w przystępny sposób, za pomocą animacji w wysokiej jakości, co ułatwia prowadzenie treningów np. w domu. Zajęcia przygotowali zaś trenerzy oraz doświadczeni użytkownicy usług Nike wybrani przez firmę. To gwarantuje, że zalecone treningi będą bezpieczne dla zdrowia i przyniosą zakładane efekty. Treningi są dostosowane do różnych preferencji: zarówno dla początkujących, jak też dla zaawansowanych użytkowników.

Oprócz treningów z planów dostępnych w aplikacji, możemy wprowadzać dane ręcznie (np. o odbytym meczu piłkarskim lub wspinaczce górskiej), tworząc kompletny obraz naszej aktywności sportowej. Ponadto, można skorzystać ze wsparcia członków społeczności Nike, wymieniając z nimi doświadczenia dotyczące sportu i treningów.

Program jest przeznaczony dla osób, które posiadają konto w serwisie Nike.com. Można je szybko założyć w aplikacji mobilnej, używając do tego celu adresu e-mail lub konta na Facebooku. Można go zintegrować z usługą Google Fit, dostarczając do chmury Google informacji o naszej aktywności fizycznej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!