NSIS 3.04

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie instalatorów
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NSIS (Nullsoft Scriptable Install System) to w pełni profesjonalny, darmowy system umożliwiający tworzenie instalatorów dla systemów z rodziny Windows.

Wygląd oraz funkcjonalność instalatora można dopasować dowolnie do potrzeb aplikacji. Przykładowo instalator może w trakcie procesu instalacji pobrać niezbędne biblioteki, które są wymagane do uruchomienia programu lub sprawdzić czy jest jego nowsza wersja do pobrania. Tworzenie wielojęzykowych instalatorów również nie jest problemem, ponieważ NSIS posiada ponad 35 gotowych tłumaczeń.

W wersji 2 programiści dodali nowy system kompresji danych LZMA dający 20% lepszy rezultat niż poprzedni BZip2. Za pomocą Nullsoft Scriptable Install System zostały stworzone instalatory do takich aplikacji jak WinAmp czy eMule.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!