r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NTFS-3G 2010.10.2

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NTFS-3G to nierozwijana już wersja sterownika pozwalającego obsługiwać dyski NTFS przez system OS X. Aktualna wersja nazywa się Tuxera NTFS i od kilku lat jest płatna, podczas gdy starsze wersje NTFS-3G wciąż można pobrać za darmo.

Galeria programu

Sterownik przystosowany jest do pracy z warstwą kompatybilności FUSE, którą także należy zainstalować. Ustawienia obsługi dysków NTFS można znaleźć w Preferencjach systemu, gdzie pojawi się nowy panel.

Ponieważ NTFS-3G nie jest już rozwijany, może stwarzać problemy na starszych wersjach systemu i należy liczyć się z tym przy instalacji. Niektóre z nich rozwiązuje instalacja narzędzia fuse-wait po instalacji sterownika. Niemniej jednak najbezpieczniejszym wyjściem jest instalacja płatnego Tuxera NTFS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.