NTFS-3G NTFS-3G 2010.10.2

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz progra​m
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NTFS-3G to nierozwijana już wersja sterownika pozwalającego obsługiwać dyski NTFS przez system OS X. Aktualna wersja nazywa się Tuxera NTFS i od kilku lat jest płatna, podczas gdy starsze wersje NTFS-3G wciąż można pobrać za darmo.

Sterownik przystosowany jest do pracy z warstwą kompatybilności FUSE, którą także należy zainstalować. Ustawienia obsługi dysków NTFS można znaleźć w Preferencjach systemu, gdzie pojawi się nowy panel.

Ponieważ NTFS-3G nie jest już rozwijany, może stwarzać problemy na starszych wersjach systemu i należy liczyć się z tym przy instalacji. Niektóre z nich rozwiązuje instalacja narzędzia fuse-wait po instalacji sterownika. Niemniej jednak najbezpieczniejszym wyjściem jest instalacja płatnego Tuxera NTFS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!