NVIDIA BIOS Editor (NiBiTor) 6.06

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NVIDIA BIOS Editor (NiBiTor) to jak sama nazwa wskazuje zaawansowane narzędzie do edycji BIOSu kart graficznych zbudowanych w oparciu o układy nVidii.

Z jego pomocą użytkownik uzyskuje dostęp do opcji i ustawień niejednokrotnie niedostępnych z poziomu systemu operacyjnego, a których modyfikacja powodować może wzrost wydajności pracy karty graficznej. Program pozwala na zmianę takich parametrów urządzenia jak np. częstotliwość oraz napięcie GPU i pamięci, a nawet prędkości wentylatora.

NVIDIA BIOS Editor (NiBiTor) wspiera większość kart graficznych wydanych kiedykolwiek przez nVidię. Wśród nich znaleźć można zarówno modele TNT2 itp., jak również nowsze z serii GeForce 7, GeForce 8, GeForce 9, GTX i inne.

Uwaga!

  1. Podkręcanie parametrów pracy urządzeń jest procesem, który w przypadku nieumiejętnego doboru poszczególnych wartości prowadzić może do trwałego uszkodzenia sprzętu. Zalecamy korzystanie z narzędzia jedynie doświadczonym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!