r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NVIDIA Shield za 349 dolarów, premiera w czerwcu

Strona główna Aktualności

Project Shield, czyli przenośna konsola przygotowywana od jakiegoś czasu przez firmę NVIDIA, zadebiutuje na rynku po prostu jako NVIDIA Shield. Urządzenie dostępne jest już w przedsprzedaży w cenie 349 dolarów (oferta tylko dla mieszkańców USA i Kanady). W ręce nabywców powinno trafić pod koniec czerwca. W pudełku znajdą konsolę, zasilacz oraz kabel USB, a w pamięci sprzętu dwie gry: Expendable: Rearmed plus Sonic 4 Episode II THD.

Co zaoferuje urządzenie o sto dolarów droższe od PlayStation Vita? Jego sercem jest układ Tegra 4 z 2GB RAM, który na 5-calowym ekranie dotykowym 720p (294 ppi) wyświetlać ma grafikę znacznie lepszą niż poprzednia generacja tej technologii. W środku znajdziemy jeszcze kartę 802.11n 2x2 MIMO, Bluetooth 3.0, GPS, 16GB pamięci flash i czujniki ruchu. Całość zamknięto w formie dosyć masywnego kontrolera, z kompletem przycisków oraz portów (Mini-HDMI, Micro-USB 2.0, MicroSD, wejście na słuchawki), z ekranem zatkniętym na szczycie. Po zamknięciu otrzymuje się sporych rozmiarów pancerną „muszelkę”. Od strony systemowej dostaniemy najnowszego Androida, nie należy zapominać również o opcji strumieniowania gier z odpowiednio mocnego PC - na początku (testy beta) dotyczy to jednak wyłącznie wybranych tytułów z oferty cyfrowego sklepu Steam.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.