NVIDIA Studio Drivers 460.89 WHQL

Strona główna Windows Dodatki Sterowniki
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NVIDIA Studio Driver to pakiet sterowników do kart graficznych firmy NVIDIA, które zostały przygotowane z myślą o użytkownikach korzystających z aplikacji kreatywnych.

Dla profesjonalistów

Niezależnie od tego, czy jesteś twórcą internetowym, producentem lub artystą, powinieneś zainstalować NVIDIA Studio Driver, bowiem to właśnie dzięki tym sterownikom zwiększysz wydajność programów, których używasz w trakcie codziennej pracy. Twórcy zadbali o to, by poszczególne narzędzia stały się praktycznie niezawodne, testując je w rozmaitych warunkach podczas wykonywania licznych operacji w programach od Adobe, Autodesk i wielu, wielu innych.

Większy komfort pracy

NVIDIA Studio Driver skierowane jest więc do osób zajmujących się przygotowywaniem trójwymiarowych obiektów, renderowaniem, animowaniem, rysowaniem czy nawet edytowaniem zdjęć bądź filmów. Za sprawą opisywanych sterowników zwiększymy wydajność aplikacji i będziemy mogli poświęcić więcej czasu na pracę zamiast czekać na przetworzenie czy też zapisanie efektów naszych działań.

Najważniejsze cechy:

  • pakiet sterowników do kart graficznych firmy NVIDIA skierowany do bardziej wymagających użytkowników
  • zwiększa wydajność i niezawodność aplikacji kreatywnych
  • zapewnia komfortowe rysowanie, animowanie, renderowanie czy edytowanie obiektów
  • idealny dla osób korzystających z programów firmy Adobe, Autodesk i wielu, wielu innych
  • całość jest dostępna do pobrania za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!