r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NVIDIA staje za Call of Duty: Ghosts, AMD dorzuca nowe gry do programu Gaming Evolved

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W konsolach Xbox One i PlayStation 4 siedzą układy AMD, ale to nie powód, by firma odpuszczała sobie teraz rywalizację z konkurencją na poletku PC. Podczas gdy NVIDIA weszła w partnerstwo z Ubisoftem, dzięki czemu Assassin's Creed IV czy Watch Dogs najlepiej prezentować się mają na GeForce'ach, a do tego dołożyła jeszcze wsparcie dla Call of Duty: Ghosts od Infinity Ward i Activision, AMD ujawniło kolejne produkcje w ramach programu Gaming Evolved. Są to gry głównie EA, Deep Silver oraz Square Enix.

Japończycy po Thiefie zoptymalizują również pod Radeony Final Fantasy XIV: A Realm Reborn z Murdered: Souls Suspect, Red5 Studios doszlifuje darmowego Firefalla, jest jeszcze debiutujące na rynku Saints Row IV, zaś Electronic Arts upewni się, że najpłynniej chodziły na kartach firmy będą (poza Battlefieldem 4) także Need for Speed: Rivals, FIFA 14 oraz The Sims 4. Równocześnie zapewniono jednak fanów simów, że nowa odsłona serii pójdzie dużo lepiej na starszych komputerach niż The Sims 3, więc tutaj akurat wodotrysków nie ma się raczej co spodziewać — niezależnie od graficznego obozu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.