r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NVIDIA ujawnia pierwsze gry, które pokażą moc Tegry 4

Strona główna Aktualności

NVIDIA zapowiedziała na początku roku układ Tegra 4, który miał przynieść niesamowitą grafikę w grach na urządzenia przenośne, ale wstępnie nie zaprezentowano za wielu tytułów dla niego — co teraz firma wreszcie nadrabia. W przygotowaniu jest przynajmniej 5 pozycji powstających lub przerabianych z myślą o dużo mocniejszej technologii, a wśród nich będzie między innymi Zombie Driver THD, produkt polskiego Exor Studios.

Zapowiedziano ponadto Burn Zombie Burn, od wielu lat dostępne na PC i PlayStation 3, usprawnioną wersję RU Golf, strzelankę Carie: Blood Mansion, a także RPG akcji CODEX: The Warrior od Neowiz i rozrywkowe Dead on Arrival 2 zespołu N3V Games. We wszystkich grach pojawią się świetnej jakości tekstury, dynamiczne oświetlenie i cienie czy również zaawansowana symulacja fizyki świata. NVIDIA zapewnia, że poziomem nowe produkcje zbliżone będą do standardów znanych z mocnych konsol stacjonarnych. Przypomina nam równocześnie o Project SHIELD.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.