reklama

NVIDIA ujawnia pierwsze gry, które pokażą moc Tegry 4

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

NVIDIA zapowiedziała na początku roku układ Tegra 4, który miał przynieść niesamowitą grafikę w grach na urządzenia przenośne, ale wstępnie nie zaprezentowano za wielu tytułów dla niego — co teraz firma wreszcie nadrabia. W przygotowaniu jest przynajmniej 5 pozycji powstających lub przerabianych z myślą o dużo mocniejszej technologii, a wśród nich będzie między innymi Zombie Driver THD, produkt polskiego Exor Studios.

Zapowiedziano ponadto Burn Zombie Burn, od wielu lat dostępne na PC i PlayStation 3, usprawnioną wersję RU Golf, strzelankę Carie: Blood Mansion, a także RPG akcji CODEX: The Warrior od Neowiz i rozrywkowe Dead on Arrival 2 zespołu N3V Games. We wszystkich grach pojawią się świetnej jakości tekstury, dynamiczne oświetlenie i cienie czy również zaawansowana symulacja fizyki świata. NVIDIA zapewnia, że poziomem nowe produkcje zbliżone będą do standardów znanych z mocnych konsol stacjonarnych. Przypomina nam równocześnie o Project SHIELD.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama