r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NXPowerLite Desktop Edition 7.1.11

Strona główna Windows Akcesoria Kompresory plików
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NXPowerLite Desktop Edition to jeden z najpopularniejszych programów do optymalizacji plików w systemie Windows. Aplikacja obsługuje różne rodzaje plików, w tym między innymi dokumenty, prezentacje, zdjęcia fotograficzne i arkusze kalkulacyjne.

Galeria programu

Program redukuje wielkość poszczególnych plików i dzięki temu zajmują mniej miejsca na dysku twardym. Zoptymalizowane pliki pozostają w oryginalnych formatach, zachowując przy okazji wszystkie swoje atrybuty, a zredukowane zdjęcia fotograficzne nie tracą na jakości. NXPowerLite Desktop Edition zmniejsza rozmiar danych utworzonych w następujących aplikacjach: Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, OpenOffice czy Lotus Symphony.

Oprócz tego program integruje się z pakietem biurowym Microsoft Office, a także automatycznie kompresuje wszystkie załączniki wysyłane drogą elektroniczną. Aplikacja charakteryzuje się również wysokim stopniem podczas kompresji danych oraz prostym w użyciu interfejsem użytkownika, za pomocą którego możemy szybko i w łatwy sposób zoptymalizować kilka plików w tym samym czasie. Dodatkowo przy użyciu gotowych profili można przekonwertować dane dostosowane do wydruku lub dla urządzeń mobilnych.

Uwaga!

  • Program NXPowerLite Desktop Edition dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 dni darmowego testowania.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 15.12.2017 17:03
  #2 06.03.2013 10:15

No, rzeczywiście jeden z najpopularniejszych programów tego typu.

  #1 02.01.2013 23:14

No, rzeczywiście jeden z najpopularniejszych programów tego typu.
Chyba żyję od wczoraj, bo pierwsze słysze o tym celebrycie :|

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.