NXPowerLite Desktop Edition NXPowerLite Desktop Edition 8.0.4

Strona główna Windows Akcesoria Kompresory plików
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NXPowerLite Desktop Edition to jeden z najpopularniejszych programów do optymalizacji plików w systemie Windows. Aplikacja obsługuje różne rodzaje plików, w tym między innymi dokumenty, prezentacje, zdjęcia fotograficzne i arkusze kalkulacyjne.

Program redukuje wielkość poszczególnych plików i dzięki temu zajmują mniej miejsca na dysku twardym. Zoptymalizowane pliki pozostają w oryginalnych formatach, zachowując przy okazji wszystkie swoje atrybuty, a zredukowane zdjęcia fotograficzne nie tracą na jakości. NXPowerLite Desktop Edition zmniejsza rozmiar danych utworzonych w następujących aplikacjach: Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, OpenOffice czy Lotus Symphony.

Oprócz tego program integruje się z pakietem biurowym Microsoft Office, a także automatycznie kompresuje wszystkie załączniki wysyłane drogą elektroniczną. Aplikacja charakteryzuje się również wysokim stopniem podczas kompresji danych oraz prostym w użyciu interfejsem użytkownika, za pomocą którego możemy szybko i w łatwy sposób zoptymalizować kilka plików w tym samym czasie. Dodatkowo przy użyciu gotowych profili można przekonwertować dane dostosowane do wydruku lub dla urządzeń mobilnych.

Uwaga!

  • Program NXPowerLite Desktop Edition dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 dni darmowego testowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!