r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NYT VR – Virtual Reality 2.2.0

Strona główna Android Wiadomości Inne programy informacyjne

NYT VR – Virtual Reality to aplikacja przygotowana przez dziennik z USA New York Times, zawierająca materiały dziennikarskie przygotowane w formie filmów 360 stopni z elementami VR, czyli Virtual Reality.

W aplikacji znajdziemy filmy 360 stopni, poświęcone różnej tematyce. Każdy materiał zawiera krótki opis dziennikarski omawianej w nim sprawy lub zjawiska, a także skrót do udostępniania linku do nagrania np. na Facebooku lub e-mailem. Nagrania trwają ok. kilka minut.

r   e   k   l   a   m   a

Program oferuje dwa sposoby oglądania filmów 360 stopni: za pomocą specjalnych okularów (np. Google Cardboard) lub w trybie klasycznym, na smartfonie. W obu przypadkach zalecane jest użycie słuchawek, dla lepszej jakości dźwięku. Możliwe są też dwa tryby odtwarzania: po pobraniu pliku na urządzenie lub streamując go. Dla obu zalecane jest korzystanie z połączenia WiFi, co pozwoli uniknąć nadmiernego wykorzystania danych w abonamencie mobilnym.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Flamingo, NYT VR, AppLock, Motion Stills, MineField i Crashing Seasons – najciekawsze aplikacje tygodnia

10
OPROGRAMOWANIE 11.06.2016 | Anna Rymsza

Zapraszam do lektury kolejnego przeglądu najciekawszych nowości z naszej bazy programów. W tym tygodniu przedstawiam Wam tylko pozycje mobilne i w większości gry. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, z podziałem na systemy operacyjne. Flamingo Na początek coś dla miłośników Twittera – testowa wersja aplikacji Flamingo. To klient Twittera, który daje ogromne możliwości personalizacji wyświetlanych treści. Aplikacja została przygotowana zgodnie z wytycznymi Material Design, wykorzystuje estetyczne animacje i dobrze dobrane barwy, choć oczywiście można wybrać własne. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.