NYT VR – Virtual Reality Stories from the NYTimes NYT VR – Virtual Reality Stories from the NYTimes 2.3.0

Strona główna iOS Wiadomości Inne programy informacyjne
Pobierz program
lub zeskanuj:

NYT VR – Virtual Reality Stories from the NYTimes to aplikacja od amerykańskiego dziennika New York Times, w której znajdziemy materiały dziennikarskie zaprezentowane w formie filmów 360 stopni.

Aplikacja pozwala wyświetlać filmy w 360 stopniach na dwa sposoby: za pomocą okularów Google Cardboard v2 lub w trybie smartfonowym. W tym drugim przypadku, przesuwając urządzenie w różne strony będziemy jednocześnie przesuwali widoczną na ekranie treść filmu.

Materiały dziennikarskie w aplikacji NYT VR to najczęściej filmowe uzupełnienia tekstów przygotowanych przez redakcję. Każdy materiał możemy też udostępnić np. na Facebooku lub generując link do niego. Filmy można odtwarzać zarówno za pomocą streamowania, jak też po pobraniu na urządzenie. W obu przypadkach zalecane jest korzystanie z połączenia WiFi, pliki często mają bowiem spory rozmiar, przekraczający 100 MB.

Aplikacja jest przeznaczona na następujące urządzenia: iPhone 5, 5S, 6, 6S, 6 Plus oraz 6S Plus i współpracuje z Google Cardboard V2.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!