r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NYT VR – Virtual Reality Stories from the NYTimes 2.3.0

Strona główna iOS Wiadomości Inne programy informacyjne

NYT VR – Virtual Reality Stories from the NYTimes to aplikacja od amerykańskiego dziennika New York Times, w której znajdziemy materiały dziennikarskie zaprezentowane w formie filmów 360 stopni.

Aplikacja pozwala wyświetlać filmy w 360 stopniach na dwa sposoby: za pomocą okularów Google Cardboard v2 lub w trybie smartfonowym. W tym drugim przypadku, przesuwając urządzenie w różne strony będziemy jednocześnie przesuwali widoczną na ekranie treść filmu.

r   e   k   l   a   m   a

Materiały dziennikarskie w aplikacji NYT VR to najczęściej filmowe uzupełnienia tekstów przygotowanych przez redakcję. Każdy materiał możemy też udostępnić np. na Facebooku lub generując link do niego. Filmy można odtwarzać zarówno za pomocą streamowania, jak też po pobraniu na urządzenie. W obu przypadkach zalecane jest korzystanie z połączenia WiFi, pliki często mają bowiem spory rozmiar, przekraczający 100 MB.

Aplikacja jest przeznaczona na następujące urządzenia: iPhone 5, 5S, 6, 6S, 6 Plus oraz 6S Plus i współpracuje z Google Cardboard V2.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Flamingo, NYT VR, AppLock, Motion Stills, MineField i Crashing Seasons – najciekawsze aplikacje tygodnia

10
OPROGRAMOWANIE 11.06.2016 | Anna Rymsza

Zapraszam do lektury kolejnego przeglądu najciekawszych nowości z naszej bazy programów. W tym tygodniu przedstawiam Wam tylko pozycje mobilne i w większości gry. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, z podziałem na systemy operacyjne. Flamingo Na początek coś dla miłośników Twittera – testowa wersja aplikacji Flamingo. To klient Twittera, który daje ogromne możliwości personalizacji wyświetlanych treści. Aplikacja została przygotowana zgodnie z wytycznymi Material Design, wykorzystuje estetyczne animacje i dobrze dobrane barwy, choć oczywiście można wybrać własne. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.