r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

NZBVortex 3.3.9

Strona główna Mac Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików P2P
Pobierz program wersja stabilna (Mac)

NBZVortexto program, który pozwala pobierać pliki udostępnione przez użytkowników Usenetu, także na serwerach wymagających szyfrowania (SSL). Uruchomiony przez wielu użytkowników łączy się w chmurę, w której anonimowo udostępniane są informacje ułatwiające znalezienie najszybszej drogi pobrania danego pliku.

Galeria programu

NBZVortex pozwala łączyć się z wieloma serwerami i pobierać w wątkach, wykorzystując wszystkie rdzenie procesora. Pobieranie części plików (par2) jest tak zoptymalizowane, by nie były pobierane duplikaty, a przy tym fragmenty są weryfikowane i naprawiane. Zapisywanie plików odbywa się w sposób oszczędzający dyski SSD. Prędkości transferów można ograniczać.

Program pozwala także na pobieranie plików na podstawie danych z kanałów RSS, wyłączenie komputera po zakończeniu pobierania, oddzielanie plików pobieranych i pobranych oraz automatyczne rozpakowywanie pobranych.

Wersja próbna programu działa przez tydzień.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.