Na GOG.com ruszyła noworoczna wyprzedaż: taniej nawet o 90%

Strona główna Aktualności
image

O autorze

GOG.com przygotował dla nas w noworoczną wyprzedaż na gry. Jeśli więc ciężko idzie Wam spełnianie noworocznych postanowień, to możecie przynajmniej nacieszyć się odrobinę rozgrywką w wirtualnym świecie. Do 15 stycznia (do godziny 23:59) na GOGu znajdziemy mieszankę klasycznych tytułów oraz najlepszych gier z 2017 roku w okazyjnych cenach. Przeceny na niektóre pozycje sięgają nawet -90%. Oczywiście na liście nie mogło zabraknąć rodzimego Wiedźmina 3, ale oprócz niego promocją objęte zostały takie produkcje jak np. Baldur's Gate II: Enhanced Edition, Divinity: Original Sin 2, Ruiner, Torchlight II, We are the Dwarves i wiele innych.

Na stronie głównej GOG.com znajdziemy również postanowienia noworoczne, a także polecane gry, które mają na celu pomóc nam w ich spełnieniu. Zarówno treść postanowień, jak i proponowane tytuły zmieniają się codziennie o godzinie 15:00. Dzisiejsze postanowienie brzmi następująco: „Hit the Gym” . Poniżej zamieszczam listę kilkudziesięciu gier objętych promocją, całą listę możecie sprawdzić na GOG.com na dole strony w zakładce ON SALE.

W tym roku to pierwsza tego typu promocja na GOGu. Jeżeli zostało Wam nieco środków z prezentów od Świętego Mikołaja, to możecie już teraz spożytkować ją na kilka ciekawych gier wideo. Jak zawsze znajdziemy tu tytuły niemalże dla każdego, zarówno klasyki, jak i nowe produkcje – za niewielkie pieniądze i bez DRMu.

© dobreprogramy