reklama

Na Origin kolejna promocja, Battlefield 4, Titanfall i inne gry tańsze nawet o 70%

Strona główna Aktualności

O autorze

Bardziej ceni wygląd niż wydajność. Fan gadżetów, smukłych laptopów, zgrabnych smartfonów i motoryzacji, zwłaszcza tej niemieckiej.

Na platformie Origin pojawiły się nowe gry, objęte promocją, która obniża ceny wybranych tytułów nawet o 70%. Teraz w ofercie znajdziemy kilka naprawdę interesujących produkcji.

Sklep z grami od Electronic Arts ostatnio kojarzy mi się głównie ze słowem „promocja”. W ramach akcji Specjalny Prezent dostaliśmy już trzy bardzo dobre gry, a dodatkowo cena wielu tytułów spadła nawet o 70%. Lista przecenionych gier został powiększona, pojawiły się też produkcje nie wydane przez EA. Obecnie dostępnych jest ponad 200 tytułów.

Do najbardziej interesujących gier objętych promocją można zaliczyć Battlefielda 4 w cenie 89,25 złotych oraz trylogię jednej z najlepszych serii RPG – Mass Effect za 49,60 złotych. W związku z tym, że Mistrzostwa Świata w Brazylii zaraz się rozpoczną, ciekawą propozycją może być FIFA 14 za 64,50 złotych. Need for Speed Rivals kupimy w cenie 49,50 złotych, oczywiście nie licząc wielu DLC, które nawet za niecałe 7 złotych są absurdem. Titanfall, czyli sieciowa strzelanka utrzymana w klimacie science fiction, dostępna jest za 74,50 zł. Wśród tytułów kosztujących poniżej 40 złotych znajdziemy teraz: Remember Me (39,95 zł), GRID 2 (23,70 zł), Alan Wake Edycja Kolekcjonerska (23,97 zł), Dragon Age Ultimate Edition (24,50 zł) oraz posiadającego świetną oprawę graficzną Crysisa 3 w wersji Cyfrowa Edycja Specjalna, cena 29,95 zł. Z tańszych gier warto się zainteresować najnowszą wersją Tomb Raider za 16,47 zł oraz Sleeping Dogs Edycja Limitowana za 16,47 zł. Pełną listę gier znajdziecie na tej stronie. Do pobrania gier niezbędny jest klient Origin, którego znajdziecie w naszej bazie programów.

Obecnie czekam na kolejną grę w ramach akcji Specjalny Prezent i raczej nie zdecyduję się na żadną nową produkcję objętą tą promocją. Chociaż przygody Lary Croft w cenie poniżej 20 złotych są kuszące.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama