r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Na Steamie ruszyła zimowa wyprzedaż – na które gry warto zwrócić uwagę?

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Wystartowała już długo wyczekiwana zimowa wyprzedaż Steam. Valve po raz kolejny rozpieszcza nas świetnymi promocjami na gry, jest to jednak pierwsza tego typu wyprzedaż na Steamie, w której zapłacimy w naszej złotówkach. Nowa oferty cenowe za poszczególne produkcje będą dostępne aż do 4 stycznia. Szykujcie portfele bo jest w czym przebierać. Poniżej zamieszczam kilkadziesiąt pozycji w okazyjnych cenach, a pełną listę gier możecie zobaczyć tutaj.

Wraz z rozpoczęciem Steam Winter Sale ruszył również plebiscyt Steam Awards 2017, w którym można oddać swój głos na jedną z nominowanych gier w 13 różnych kategoriach. Znajdziemy wśród nich takie tytuły jak, Wiedźmin 3: Dziki Gon, Playerunknown's Battlegrounds, Path of Exile, Rocket League, Gothic II: Gold Edition, Rise of the Tomb Raider i wiele innych. Każdego dnia możemy oddać głos na inną kategorię, która zmienia się co 25 godziny. Głosowanie rozpoczyna się i kończy o godzinie 19:00 czasu środkowoeuropejskiego. Swoich faworytów możecie typować do 2 stycznia 2018 roku, a wszystkich zwycięzców Steam Awards 2017 poznamy 3 stycznia. Osoby, które wezmą udział w głosowaniu w każdej z kategorii otrzymają od Valve kartę kolekcjonerską Nagród Steam.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.