r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Na Ursynowie bez abonamentu

Strona główna Aktualności

W warszawskiej dzielnicy Ursynów firma Atcom uruchomiła, pierwszą w Polsce, usługę dostępu do Internetu bez opłat abonentowych. Całośc opiera się na tym, iż użytkownicy płacić będą tylko za ilość przesłanych danych. Podobne rozwiązanie do stosowanego w sieciach komórkowych GPRS.

Opłata za przesłanie danych wynosi 6 złotych za każdy 1GB (nie za każdy rozpoczęty, lecz dokładnie za transfer). Niewątpliwym atutem takiego rozwiązania jest brak opłat w przypadku okresów nie używania sieci (wakacje, remont komputera itp...).

Usługa oparta jest na technologii bezprzewodowej, ma to swoje plusy, nie ma opłaty instalacyjnej ale za to niestety niezbędne jest wyposażenie komputera w kartę WIFI. Transfer jaki możemy dzięki sieci na Ursynowie osiągnąć to 250 kbps.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.